Filtry

Gatunek
Gatunek

Producent

10 wyników wyszukiwania
  • Wild Hunt jest jedną z najlepszych przeglądarkowych gier o tematyce myśliwskiej ze wspaniałą grafiką 3D, ogromną liczbą rzeczywistych zwierząt oraz zapierająca grafiką. Wejdź do gry, skompletuj swój sprzęt myśliwski, dołącz do Klubu i ciesz się rozrywką i rywalizacją na najwyższym poziomie!

  • Doskonała gra towarzyska dla każdego! W Bingo ważne są szybkość Twojej reakcji, spostrzegawczość i oczywiście szczęście. Sprawdź swoje umiejętności i stań przed szansą na Wielkie Wygrane, wystarczy tylko spróbować!! - Setki aktywnych graczy o każdej porze - Dwa typy rozgrywki: Bingo 75 i Bingo 90 - Cały szereg osiągnięć, jackpotów i bonusów specjalnych

  • Przekonaj się, jak bardzo jesteś spostrzegawczy. Zdobywaj punkty XP i pokonuj kolejne poziomy, grając w nowego i ekscytującego Mahjonga. Wybierz swój ulubiony tryb gry: jednoosobowy lub wieloosobowy.

  • Graj w bilard ze swoimi przyjaciółmi albo znajdź nowych w Pool Live Pro! Czekają cię godziny doskonałej zabawy z najbardziej precyzyjną grą bilardową online. Graj z tysiącami zawodników z Polski i całego świata. Wybierz swój szczęśliwy kij z ponad 100 unikalnych modeli i wygrywaj w mistrzowskim stylu! W Pool Live Pro nie można kupić zwycięstwa przy stole, bo szanse na nie zależą wyłącznie od twoich umiejętności.

  • Goalunited Legends jest symulatorem menadżera piłkarskiego. Przebija inne menadżery piłkarskie online, przez swoją wyjątkową głębię gry zapewnia nieustającą rozrywkę dla graczy. - Spełnij swoje marzenia, zostań najważniejszą osobą we własnym klubie piłkarskim i zdominuj ligę. - Wejdź w połączoną rolę menadżera piłkarskiego i trenera i zostań szefem potężnego klubu. - Tylko będąc przebiegłym taktykiem zarówno na boisku, jak i poza nim, zdołasz dotrzeć na szczyt ligi.

  • Dołącz do grona dżentelmenów i pokaż prawdziwy styl grając w Snooker Live Pro. Dzięki realistycznej fizyce przy każdym uderzeniu poczujesz się, jak przy realnym stole do snookera. Zdobywaj osiągnięcia i znajdź swój własny unikalny styl wybierając spośród olbrzymiej liczby specjalnych kijów dostępnych w sklepie.

  • Jako szef własnego zespołu wyścigowego odpowiadasz za wszystkie aspekty dotyczące spraw wyścigów. Badania, rozwój bolidu, kierowcy i strategia, to tylko kilka przykładów zadań, które powinny zostać skoordynowane, aby stawić czoła w wyścigach pozostałym graczom z całego świata. A wszystko to z centrum wydarzeń: pit lane.

  • Wejdź do Pokerowego ringu z mistrzami! Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz czy jesteś już pokerowym wyjadaczem, Poker Texas Holdem Live Pro jest dla ciebie. Graj jak zawodowiec mając do wyboru szereg wariantów gry i najlepsze turnieje pokerowe. Rzuć wyzwanie swoim znajomym albo zagraj przeciwko tysiącom graczy z całego świata.

  • Masz już dość Texas Holdem? Może szukasz dodatkowego wyzwania? Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ Omaha Saloon to następny krok dla każdego gracza Texas Holdem! Siadaj przy stołach z czterema kartami na ręce i utwórz najlepszy układ!

  • W multiplayerze Governor of Poker masz możliwość zmierzenia się na żywo z prawdziwymi pokerzystami! W zaledwie jednej grze możesz sprawdzić się w popularnej odmianie pokera Texas Hold'em, usiąść przy stoliku, spróbować swych sił w turniejach typu sit & go i spin & go, zagrać w królewskiego pokera, push or fold czy blackjacka.