Filtry

Gatunek
Gatunek

Producent

35 wyników wyszukiwania
wyniki 1-10
  • Forge of Empires to strategiczna gra przeglądarkowa, w której tworzysz własne miasto i rozwijasz je na przestrzeni dziejów, poczynając od epoki kamienia. Zaczynając w epoce kamienia, opracowujesz nowe technologie oraz nowe typy budynków w celu wprowadzenia swojej osady do kolejnej epoki.

  • Gra Na Ryby - największa gra wędkarska online za darmo! Ponad 30 realistycznych i animowanych łowisk. Od zimnych śniegów bieguna południowego po gorące plaże Australii. Prawie 300 gatunków ryb i innych stworzeń wodnych w tym gigantyczne jesiotry i waleczne rekiny - marzenie każdego wędkarza.

  • Strategiczna gra internetowa Tribal Wars 2, osadzona w realiach średniowiecza, jest pełna rycerzy, generałów i politycznych decyzji. Jako władca zamku, musisz bronić i rozwijać swoje królestwo, by zapewnić jego przetrwanie. W tej średniowiecznej grze wojennej twoi poddani będą polegać na twojej sile i strategicznym geniuszu.

  • Swoją przygodę w Grepolis rozpoczynasz od małej polis, które z biegiem czasu przeobrażasz w wielkie miasto-państwo. Wznosząc swoje imperium, wybierasz spomiędzy 13 różnorodnych budynków i 8 monumentów. Są to między innymi kopalnie srebra, porty i obozy drwali. Co więcej, na odkrycie w akademii czeka ponad 30 technologii, które pozwalają skrócić czas budowy lub umożliwiają przeprowadzanie ataków na inne polis.

  • Zostań władcą zamku i przemień swoją małą fortecę w stolicę całego królestwa. Ustabilizuj efektywny system ekonomiczny, który pozwoli ci wyszkolić potężną armię, dzięki której obronisz swoje terytorium i zdobędziesz nowe ziemie.Zawieraj sojusze z innymi graczami aby zniszczyć swoich wrogów i zostań władcą całego, potężnego Imperium!

  • Wytwarzaj i sprzedawaj cenne towary - Zadbaj o to, by twoi osadnicy zawsze mieli pod dostatkiem surowców i towarów. Walcz z godnymi przeciwnikami - Eksploruj otoczenie i odkrywaj nowe tereny. Znajdziesz tam nie tylko surowce, ale także obozy bandytów, którzy spróbują przeszkodzić ci w ekspansji. Graj z przyjaciółmi - W tymświecie istnieje wiele sposobów interakcji z innymi graczami. Przeżywaj przygody - Wraz z przyjaciółmi eksploruj nowe wyspy i chroń swe imperium przed zagrożeniami.

  • Dynamiczne sceny akcji i szczegółowa grafika czynią z Dark Orbit wspaniałą kosmiczną przygodę nie do pobicia! Ogromna armada trójwymiarowych statków kosmicznych i walka przeciwko wrogim firmom o surowce w galaktykach stają się niezapomnianą zabawą, jakiej nie widziała do tej pory żadna gra w przeglądarce.

  • Gra się zaczyna, przyłącz się do Deonardo i jego przygody

  • Nowa wersja najlepiej sprzedającego się pasjansa! Zagraj w grę karcianą bardzo podobną do Madżonga. Dopasuj pary, wyczyść stół i zbieraj gwiazdki. Rozluźnij się, zastanów na spokojnie... albo pędź po najlepszy wynik! * 60 paczek i 360 stołów do gry * 9 motywów stołów, wszystkie kolorowe i żywe * Codzienne stoły: każdego dnia czeka Cię nowe wyzwanie (i nagrody!) * Tryb dodatkowy: pamięciówka * Piękna, panoramiczna i pełnoekranowa grafika HD * Przyjemna muzyka, wprowadzająca w dobry nastrój

  • Akcja tej wspaniałej gry strategicznej toczy się w trakcie Pierwszej Wojny Światowej. Gra pozwala Ci zostać prawdziwym dowódcą i prowadzić swoje wojska ku zwycięstwu. Tylko od Ciebie zależy czy wygrasz cz przegrasz. W Supremacy 1914 znajdziesz się w objętej wojną Europie. Na początku XX wieku cała Europa stoi w ogniu a każdy kraj chce zagarnąć bogactwa.


wyniki 1-10